SHIPPERY

Są to opakowania dekoracyjne, w których produkty są dostarczane do punktów sprzedaży, z przeznaczeniem na umieszczenie na ladę lub półkę. Składają się one z części zawierającej produkty tzw. baza oraz header'u nakładanego (i ewentualnie wymienianego). Są one wykonane z kartonu kaszerowanego na tekturze falistej (tzw. mikrofali). Druk metodą ofsetową według ustalonej kolorystyki oraz ewentualne dodatkowe ozdobienia metodą sitodruku lub tłoczenia na gorąco.

DISPLAYE NA LADĘ

Są to podobne kartonowe konstrukcje jak w przypadku shipperów, z tym, że z uwagi na wymiary mogą zostać wystawione wyłącznie na ladach sklepowych lub witrynach.

KOSZE WOLNOSTOJĄCE

Kosze wolnostojące na produkty luzem. Obciążenie dna według docelowej wagi produktu. Dostarczane na płasko w opakowaniu transportowym.

QUICK-DISPLAYE

Są to display'e wolnostojące, z bardzo szybkim montażem w punkcie sprzedaży. Możliwe wszelkie kombinacje układu produktów w części środkowej (tak zwany korpus).

GALERIA

BOXPALETY

Nowoczesne systemy dystrybucji oraz powiększająca się sieć hypermarketów nakłania coraz bardziej producentów do wysyłania swoich produktów gotowych do wystawienia w punkcie sprzedaży. Box palety czyli drewniane palety o dowolnych wymiarach z kartonową obudową oraz częścią wizualną (header) umożliwiają znacznie szybszą i sprawniejszą rotacje towaru..

FAC-SIMILE OPAKOWAŃ

Są to powiększenia oryginalnych opakowań produktów. Przystosowane są do podwieszania lub lub stawiania na półkach. Mogą być w dowolnych wymiarach (proporcjonalne do oryginalnego opakowania) i występować w formie trójwymiarowej lub płaskiej (tzw. mobile).

INNE MATERIAŁY

© Signal Sp. z o.o. 2013